Firmast      Võtke ühendust     Spikker     Valikuprotseduur     Veebihaldurid     Meie missioon     Privaatsus     Teenuse tingimused

 

Visuaalne veebi avaleht

Lõplik kodulehekülg ja veebikataloog. Mugav ja lihtsalt kasutatav.

 

 


Parimad ja kõige populaarsemad veebisaidid Eestis

Kadaza on mugav veebileht ja terviklik veebikataloog, mis esitleb absoluutselt parimaid ja kõige populaarsemaid veebisaite, mis hõlmavad erinevaid teemasid, nagu uudised, karjäär ja sotsiaalvõrgustik. Kõik Kadaza veebisaidid valitakse hoolikalt ja süstematiseeritakse parimal viisil, muutes need hõlpsaks, intuitiivseks ja kõigile kasulikuks. Kadazaga on teie lemmiksaidid ainult paari hiireklõpsu kaugusel!


Isikupärastatud avaleht

Võite oma lemmik ja kõige sagedamini külastatud veebisaite paigutada kohandatavale kodulehele, ilma tarviduseta end registreerida. Lemmikud saab hõlpsasti lisada ja eemaldada pukseerimise funktsiooniga. Alustamiseks klõpsake kodulehe lingil Kohanda.


Taustad

Kohandage oma avalehte värvide, mustrite ja piltidega ning muutke koheselt oma isikliku kodulehe välimust.


Veebi peamised otsingumootorid kastis

Kadaza muudab teie veebiotsingu lihtsaks ja kiireks. Kõige populaarsemad otsingumootorid on kokku pandud ühte, lihtsalt kasutatavasse otsingukasti. Värskendavalt kiire viis veebis otsimiseks!


Avastage kogu Interneti parimad küljed

Kadaza toimetajad on selgelt välja toonud Interneti parimad küljed paljudest riikidest. Tutvuge kõigi kategooriate populaarseimate veebisaitidega üle kogu maailma. Vali riik.


Kiire ja lihtne veebibrauser teie mobiilis ja tahvelarvutis

Kadazat on eriti mugav kasutada tahvelarvutites ja mobiiltelefonides. Lihtsalt minge saidile kadaza.ee ja kasutage Kadazat liikvel olles, olenemata seadmest. Mobiilisait aadressil kadaza.ee on optimeeritud mobiiliseadmetest vaatamiseks. Lihtsalt kiirustage oma mobiili veebilehitsejas aadressile kadaza.ee, et alustada Kadaza kasutamist, mis tahes seadet te kasutate. Värskendavalt kiire viis oma mobiilis veebi lehitsemiseks! Kui avate oma mobiili veebilehitseja, siis saate kohe alustada Kadaza kasutamist.


Jagage meiega oma kogemusi, kommentaare ja soovitusi: klõpsake siin.
 

 

yes  Liituge meiega Facebookis

Meie teenuste kasutamisega nõustute, et meie ja Google võime seadistada küpsiseid eesmärgiga kuvada reklaame ja analüüsida veebisaidi liiklust. Meie veebisaiti toetavad partnerprogrammid, näiteks Amazoni ja eBay partnerprogrammid, mis võimaldavad meil teenida komisjonitasu nende veebisaitidele viitamise eest. Kuva üksikasjad