Firmast      Võtke ühendust     Spikker     Valikuprotseduur     Veebihaldurid     Meie missioon     Privaatsus     Teenuse tingimused

Teave veebihalduritele

Esitage oma sait Kadaza kategooriasse

Võimalik on esitada oma sait konkreetsesse Kadaza kategooriasse. Me hindame iga Kadazasse lisamiseks esitatud saiti. Me hoolime Kadaza kvaliteedist palju ja oleme väga valivad, seega ärge võtke seda isiklikult, kui teie saiti vastu ei võeta. Meie eesmärk on muuta Kadaza meie kasutajate jaoks võimalikult kasulikuks. Teie saidi esitamise tagasilükkamine ei tähenda, et me ei hindaks teie saiti.

Palun kulutage mõni minut Kadaza saidi valikuprotseduuri mõistmiseks, enne oma saidi esitamist. Klõpsake siin , et oma sait Kadaza kategooriasse esitada. Palun öelge, millises kategoorias on Teie arvates Teie sait hädavajalik.

Aidake Kadazat levitada: lisage Kadaza link oma kodulehele!

Kui teil on veebisait, hindame seda, kui meiga lingite. Asetage oma veebisaidile link Kadaza.ee-ga. Me eelistame olla seotud fraasiga „Kadaza.ee - visuaalne veebikoduleht“. Kui soovite siduda konkreetse Kadaza kategooriaga, külastage kategooriat ja kleepige kategooria URL ja pealkiri oma koodi.


Jagage meiega oma kogemusi, kommentaare ja soovitusi: klõpsake siin.

► Tagasi kodulehele

► Võtke meiega ühendust

► Veebilehe valikuprotseduur

► Spikker


→ Tehke Kadaza oma koduleheks

→ Kõigi Kadaza lehekülgede tutvustus

→ Rahvusvaheline


yes  Liituge meiega Facebookis

 

Meie teenuste kasutamisega nõustute, et meie ja Google võime seadistada küpsiseid eesmärgiga kuvada reklaame ja analüüsida veebisaidi liiklust. Meie veebisaiti toetavad partnerprogrammid, näiteks Amazoni ja eBay partnerprogrammid, mis võimaldavad meil teenida komisjonitasu nende veebisaitidele viitamise eest. Kuva üksikasjad