Spikker

Kuidas saan Kadaza oma koduleheks määrata?

Kadaza on kujundatud teie kodulehena kasutamiseks, nii et saate hõlpsasti ja kiiresti leida kõik oma lemmik veebisaidid. Saate Kadaza oma koduleheks määrata siin. Valige allpool oma veebilehitseja et saada üldiseid juhiseid, kuidas õppida oma kodulehte muutma. Neid samme järgides võite oma koduleheks valida mis tahes soovitud saidi.

Kas peaksin Kadaza kasutamiseks registreeruma?

Ei. Soovime hoida Kadaza Teie jaoks võimalikult lihtsana. Ei mingit tüli sisse logimise, registreerumise ega paroolidega. Ent oma isikliku Kadaza avalehe kasutamiseks peab Teie veebilehitseja küpsiseid salvestama. Kui teie töölaud kustutatakse iga kord, kui külastate Kadazat, ei pruugi Teie küpsiseid automaatselt salvestada. Saate seda muuta oma veebilehitseja interneti-suvandite menüüs.

Kuidas ma saan oma Kadaza avalehte kohandada?

Saate Kadazat vastavalt oma eelistustele isikupärastada. Näiteks, kui eelistate twitter.com'i facebook.com'ile, saate facebook.com logo asendada twitter.com logoga. Seda on väga lihtne teha ja te saate ka logosid ringi liigutada, kui soovite neid kusagile mujale nihutada. Klõpsake rohelisel Kohandamise lingil kodulehel. Klõpsake selle ploki juures pliiatsil, mida soovite muuta, seejärel näete akent, kuhu saate sisestada teise veebisaidi nime. Otsige veebisaiti, mida soovite lisada. Märkus: sisestage ainult nimi ja laiend, näiteks „youtube.com“ ja klõpsake valikul Otsi. Lõpuks valige otsingutulemustest õige link. Samuti on võimalik kohandada oma avalehte värvide, mustrite ja piltidega ning muuta koheselt oma Kadaza välimust. Klõpsake kodulehel „seadistusel“.

Kuidas saan Kadaza mobiiliversiooni kohandada?

Mobiiliversiooni saate vastavalt oma eelistustele kohandada. Paanide muutmiseks klõpsake pliitasi ikoonil. Klõpsake lohistamise ikoonil, et logosid ringi liigutada, kui soovite need kuhugi mujale nihutada.

Kas saan oma mobiilis Kadazat kasutada?

jah, Mobiilisait aadressil kadaza.ee/m on optimeeritud mobiiliseadmetest vaatamiseks. Lihtsalt kiirustage oma mobiili veebilehitsejas aadressile kadaza.ee/m, et alustada Kadaza kasutamist, mis tahes seadet te kasutate.

Kas Kadaza kasutamine on tasuta?

jah, Kadaza kasutamine on täisesti tasuta.

Kui ma taaskäivitan, on mu personaliseeritud Kadaza koduleht kadunud! Miks?

Teie eelistuste salvestamise tagamiseks on kaks võimalust.

1. Kui teie isiklik esileht kustutatakse iga kord, kui Kadazat külastate, siis ei pruugi küpsised automaatselt salvestada või teie veebilehitseja sulgemisel eemaldatakse teie küpsised automaatselt. Saate seda muuta oma veebilehitseja interneti-suvandite menüüs.
Vaadake veebilehitseja küpsiste haldamise juhiseid:

Google Chrome

Internet Explorer

Firefox

Safari


2. Teie isiklik koduleht salvestatakse automaatselt küpsisesse. Soovitame siiski luua konkreetse Kadaza URL-i, mis sisaldab teie valitud seadeid. Loodud URL sisaldab kõiki teie eelistusi, olenemata sellest, kas kustutate oma veebilehitseja vahemälu. Klõpsake kodulehe lingil Jaga. Selle lingi vajutaminesel luuakse teie valitud seadeid sisaldav konkreetne Kadaza URL. Loodud URL-i saab nüüd otse oma avaleheks määrata või kopeerida ja järjehoidjana kasutada. Selle URL-i kasutamisel kasutatakse järgmisel korral kõik teie eelistusi, kui Kadazat külastate.

Kas saan oma isikupärastatud kodulehe salvestada?

Teie isiklik koduleht salvestatakse automaatselt küpsisesse. Soovitame siiski luua konkreetse Kadaza URL-i, mis sisaldab teie valitud seadeid. Loodud URL sisaldab kõiki teie eelistusi, olenemata sellest, kas kustutate oma veebilehitseja vahemälu. Klõpsake kodulehe lingil Jaga. Selle lingi vajutaminesel luuakse teie valitud seadeid sisaldav konkreetne Kadaza URL. Loodud URL-i saab nüüd otse oma avaleheks määrata või kopeerida ja järjehoidjana kasutada. Selle URL-i kasutamisel kasutatakse järgmisel korral kõik teie eelistusi, kui Kadazat külastate.

Kui klõpsan logol, avaneb uus aken. Kuidas saan tagada, et link avaneks samas aknas?

Klõpsake kodulehe seadistuste lingil. Sellel lehel saate seda seadet muuta.

Soovin otsinguribal teistsugust vaikeotsingumootorit. Kuidas ma seda muuta saan?

Klõpsake kodulehe seadistuste distuste lingil. Sellel lehel saate oma vaikeotsingumootorit muuta.

__________________________________________________________________________________

Jagage meiega oma kogemusi, kommentaare ja soovitusi: klõpsake siin.

      Kadaza International  YouTube Channel  Vimeo