Firmast      Võtke ühendust     Spikker     Valikuprotseduur     Veebihaldurid     Meie missioon     Privaatsus     Teenuse tingimused

Spikker

Kuidas saan Kadaza oma koduleheks määrata?

Kadaza on kujundatud teie kodulehena kasutamiseks, nii et saate hõlpsasti ja kiiresti leida kõik oma lemmik veebisaidid. Saate Kadaza oma koduleheks määrata siin. Valige allpool oma veebilehitseja et saada üldiseid juhiseid, kuidas õppida oma kodulehte muutma. Neid samme järgides võite oma koduleheks valida mis tahes soovitud saidi.

Google Chrome

Firefox

Internet Explorer

Safari

Edge

Kas peaksin Kadaza kasutamiseks registreeruma?

Ei. Soovime hoida Kadaza Teie jaoks võimalikult lihtsana. Ei mingit tüli sisse logimise, registreerumise ega paroolidega. Ent oma isikliku Kadaza avalehe kasutamiseks peab Teie veebilehitseja küpsiseid salvestama. Kui teie töölaud kustutatakse iga kord, kui külastate Kadazat, ei pruugi Teie küpsiseid automaatselt salvestada. Saate seda muuta oma veebilehitseja interneti-suvandite menüüs.

Kuidas ma saan oma Kadaza avalehte kohandada?

Saate Kadazat vastavalt oma eelistustele isikupärastada. Näiteks, kui eelistate twitter.com'i facebook.com'ile, saate facebook.com logo asendada twitter.com logoga. Seda on väga lihtne teha ja te saate ka logosid ringi liigutada, kui soovite neid kusagile mujale nihutada. Paanide muutmiseks klõpsake pliitasi ikoonil. Klõpsake lohistamise ikoonil, et logosid ringi liigutada, kui soovite need kuhugi mujale nihutada. Klõpsake avakuval ikooni Kohanda.   Klõpsake plokil, mida soovite muuta. Kuvatakse aken, kuhu saate sisestada mõne muu veebisaidi nime. Otsige veebisaiti, mida soovite lisada. Märkus. Sisestage ainult nimi ja laiend, näiteks „youtube.com“ ja klõpsake nuppu Otsi. Lõpuks valige otsingutulemustest õige link. Saate ka logosid ringi lohistada, kui soovite neid kuhugi mujale viia. Klõpsake avalehel lohistamisikooni.

Samuti saate lisada avalehele värve, mustreid ja pilte, et muuta kiiresti Kadaza väljanägemist. Klõpsake avalehel valikut muuda tausta.

Kuidas Kadaza eemaldada?

Valige allpool oma veebilehitseja et saada üldiseid juhiseid, kuidas õppida oma kodulehte muutma. Neid samme järgides võite oma koduleheks valida mis tahes soovitud saidi.

Google Chrome

Firefox

Internet Explorer

Safari

Edge

Rakenduste kustutamine või keelamine Androidis?

Seadmesse installitud rakendused saab desinstallida. Google Play Abi

Kas saan oma mobiilis Kadazat kasutada?

jah, Mobiilisait aadressil kadaza.ee/m on optimeeritud mobiiliseadmetest vaatamiseks. Lihtsalt kiirustage oma mobiili veebilehitsejas aadressile kadaza.ee/m, et alustada Kadaza kasutamist, mis tahes seadet te kasutate.

Kas Kadaza kasutamine on tasuta?

jah, Kadaza kasutamine on täisesti tasuta.

Kui ma taaskäivitan, on mu personaliseeritud Kadaza koduleht kadunud! Miks?

Teie eelistuste salvestamise tagamiseks on kaks võimalust.

1. Kui teie isiklik esileht kustutatakse iga kord, kui Kadazat külastate, siis ei pruugi küpsised automaatselt salvestada või teie veebilehitseja sulgemisel eemaldatakse teie küpsised automaatselt. Saate seda muuta oma veebilehitseja interneti-suvandite menüüs.
Vaadake veebilehitseja küpsiste haldamise juhiseid:

Google Chrome

Internet Explorer

Firefox

Safari

2. Teie isiklik koduleht salvestatakse automaatselt küpsisesse. Soovitame siiski luua konkreetse Kadaza URL-i, mis sisaldab teie valitud seadeid. Loodud URL sisaldab kõiki teie eelistusi, olenemata sellest, kas kustutate oma veebilehitseja vahemälu. Klõpsake kodulehe lingil Jaga. Selle lingi vajutaminesel luuakse teie valitud seadeid sisaldav konkreetne Kadaza URL. Loodud URL-i saab nüüd otse oma avaleheks määrata või kopeerida ja järjehoidjana kasutada. Selle URL-i kasutamisel kasutatakse järgmisel korral kõik teie eelistusi, kui Kadazat külastate.

Kas saan oma isikupärastatud kodulehe salvestada?

Teie isiklik koduleht salvestatakse automaatselt küpsisesse. Soovitame siiski luua konkreetse Kadaza URL-i, mis sisaldab teie valitud seadeid. Loodud URL sisaldab kõiki teie eelistusi, olenemata sellest, kas kustutate oma veebilehitseja vahemälu. Klõpsake kodulehe lingil Jaga. Selle lingi vajutaminesel luuakse teie valitud seadeid sisaldav konkreetne Kadaza URL. Loodud URL-i saab nüüd otse oma avaleheks määrata või kopeerida ja järjehoidjana kasutada. Selle URL-i kasutamisel kasutatakse järgmisel korral kõik teie eelistusi, kui Kadazat külastate.

Kui klõpsan logol, avaneb uus aken. Kuidas saan tagada, et link avaneks samas aknas?

Klõpsake kodulehe seadistuste lingil. Sellel lehel saate seda seadet muuta.

Soovin otsinguribal teistsugust vaikeotsingumootorit. Kuidas ma seda muuta saan?

Klõpsake kodulehe seadistuste distuste lingil. Sellel lehel saate oma vaikeotsingumootorit muuta.


Jagage meiega oma kogemusi, kommentaare ja soovitusi: klõpsake siin.

► Tagasi kodulehele

► Võtke meiega ühendust

► Veebilehe valikuprotseduur

► Spikker


→ Tehke Kadaza oma koduleheks

→ Kõigi Kadaza lehekülgede tutvustus

→ Rahvusvaheline


yes  Liituge meiega Facebookis

 

Meie teenuste kasutamisega nõustute, et meie ja Google võime seadistada küpsiseid eesmärgiga kuvada reklaame ja analüüsida veebisaidi liiklust. Meie veebisaiti toetavad partnerprogrammid, näiteks Amazoni ja eBay partnerprogrammid, mis võimaldavad meil teenida komisjonitasu nende veebisaitidele viitamise eest. Kuva üksikasjad