Firmast      Võtke ühendust     Spikker     Valikuprotseduur     Veebihaldurid     Meie missioon     Privaatsus     Teenuse tingimused

Tutvustame uut kujundust

Tutvustame Kadaza täielikult uuendatud versiooni. Kadaza avalehe kasutamine on alates selle tutvustamisest 2008. aastal alati hämmastavalt lihtne olnud. See pole muutunud. Ennekõike on Kadaza nüüd veelgi kasutusmugavam, kiirem ja terviklikum kui see Kadaza, millega olete harjunud. Kuid uus disain on alles algus. Lähikuudel tutvustame uusi kasulikke funktsioone, mis muudavad veebis navigeerimise ja otsimise lihtsamaks ning asetavad teile meeldivad asjad teie käeulatusse.

Kadaza Eesti

Mis on uut?

Kui külastasite täna arvutis või sülearvutis Kadazat, märkasite tõenäoliselt kohe, et midagi on muutunud. Vasakpoolses servas asuv menüü on kadunud, kuid avalehe töölaua all olev uus laiendatud menüü muudab teiste kategooriate külastamise veelgi lihtsamaks ja kiiremaks. Pealkirjad on suuremad ja eri funktsioone on nüüd veelgi lihtsam kasutada. Peale selle on uuendatud ilmet ja tunnetust ning värvid ja muud elemendid on läbinud värskenduskuuri.


Jagage meiega oma kogemusi, kommentaare ja soovitusi: klõpsake siin.

► Tagasi kodulehele

► Võtke meiega ühendust

► Veebilehe valikuprotseduur

► Spikker


→ Tehke Kadaza oma koduleheks

→ Kõigi Kadaza lehekülgede tutvustus

→ Rahvusvaheline


yes  Liituge meiega Facebookis